
Правителството реши държавните предприятия да внасят цялата си печалба в бюджета
Следвайте ни в Телеграм Държавните предприятия ще трябва до края на юни да внесат цялата си…

Следвайте ни в Телеграм Държавните предприятия ще трябва до края на юни да внесат цялата си…